Anar al contingut
Contusió d’HGH a l’estómac després de les injeccions d’hormones de creixement humà - Solució

Contusió d’HGH a l’estómac després de les injeccions d’hormones de creixement humà - Solució

Causes de contusió després de la injecció d’HGH?

Dues principals causes de contusió després de la injecció de HGH:

A) es tracta d’una inserció errònia massa profunda d’una agulla a sota de la pell.

Solució: proveu d’injectar l’agulla a les capes superiors de la pell, no profundes

Contusió HGH a l'estómac després de les injeccions d'hormones de creixement humà

B) els capil·lars estan situats a prop vostre, els capil·lars de diferents persones es troben a diferents profunditats de la pell, propers o profunds

 

es mantenen les cantonades, es danyen els capil·lars i es produeix una microalimentació a la pell i com a conseqüència de l’hematoma

solució, intenteu injectar-vos en un altre lloc de la pell, com l’espatlla, l’abdomen, etc.

 

 

 

 

Article anterior On puc comprar agulles per injeccions d’HGH? Quina mida d’agulles de HGH necessiteu per a la injecció?
Article següent Temps d’injecció HGH, recomanacions dosificació de Genotropin IU

Deixa un comentari

Els comentaris han d’ésser aprovats abans d’aparèixer

* Els camps obligatoris